W  I  T  A  M Y      W      N  A  S  Z  E  J     S  Z  K O L E

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

W tym roku wyjątkowo 3  września uczniowie Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej po przedłużonych wakacjach, podobnie jak ich koledzy w całej Polsce, wrócili do szkoły. Inaugurację roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła  msza święta  w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Jabłonce Kościelnej.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nadszedł dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów. 22 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w Kościele Parafialnym pw. św. Michała Archanioła, następnie uczniowie, nauczyciele i rodzice udali się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej nastąpiła część oficjalna.

Dzień Mamy i Taty

Mama. To jedno słowo ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze, niczym nie zmącone wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze troski, radości, marzenia. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama dała mu największy skarb – życie.

Sukces naszych gimnazjalistów!

17 maja 2018 r. odbył się XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie. Zakres wymaganych wiadomości był bardzo szeroki. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat historii integracji Europy po II wojnie światowej do czasów obecnych, ...

Święto Konstytucji 3 maja

Jak co roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II upamiętniła majowe święta, w tym najważniejsze – Święto Konstytucji. 3 maja 2018 roku odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznych zorganizowany przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie oraz Miejski Ośrodek Kultury w ramach miejskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dzień Babci i Dziadka

Od lat w kalendarz  uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta, jest przygotowana przez najmłodsze dzieci .Tak było i w tym roku. Piątkowy ranek godzina 9.00, 19 stycznia 2018 r. był czasem kiedy odwiedzili nas kochani Babcie i Dziadkowie.

Mikołajki w szkole

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku.

Czerwonokrzyska Gwiazdka

30 listopada 2017 roku myśl patrona naszej szkoły Jana Pawła II była hasłem przewodnim dla  społeczności szkolnej. W tym dniu zaświeciła w Szkole Podstawowej w Jabłonce Kościelnej Czerwonokrzyska Gwiazdka – ogólnopolska akcja pomocy świątecznej Polskiego Czerwonego Krzyża.

„PEJZAŻE POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO”

W dniu 23 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom XVI Powiatowego Konkursu Plastycznego pn.  „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

Jak każdego roku i w tym nasi uczniowie wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”, którego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, którego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk.

Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dnia 13 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej odbył się uroczysty apel z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu narodowego.

Przekaż 1% dla Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy SP JABŁONKA KOŚCIELNA 1079.

Pobierz darmowy Program PIT lub rozlicz się online:

>>> PIT 2017/2018 <<<

Pozostałe wydarzenia zamieszczone są w aktualnościach.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej

Jabłonka Kościelna 50