Sport

PODLASKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE 2019 - półfinał wojewódzki
PODLASKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE 2019  - półfinał wojewódzki

We wtorek 14 maja na stadionie miejskim w Łomży odbyły się Mistrzostwa Grupy Zachodniej Podlaskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce.

Uczestnictwo w mistrzostwach zapewnili sobie najlepsi uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów z pięciu powiatów: kolneńskiego, grajewskiego, łomżyńskiego, zambrowskiego i wysokomazowieckiego.

Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując wysokie lokaty.

W biegu na dystansie 2000 m. Boguszewski Adrian (kl. III gim.) zajął 4 miejsce. W pchnięciu kulą Borkowski Marcin (kl. III gim.) zajął 5 miejsce. W biegu na dystansie 1000 m. Fedorowicz Zuzanna (kl. VII) zajęła 6 miejsce, a w biegu na dystansie 600 m. Boguszewska Anita (kl. III gim.) zajęła 6 miejsce, w I serii.

Opr. Jan Tyborowski