Wydarzenia sportowe 2018/2019
PODLASKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE 2019  - półfinał wojewódzki

We wtorek 14 maja na stadionie miejskim w Łomży odbyły się Mistrzostwa Grupy Zachodniej Podlaskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. Uczestnictwo w mistrzostwach zapewnili sobie najlepsi uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów.

Eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

W środę 8 maja na stadionie miejskim w Zambrowie odbyły się eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce.

Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując wysokie lokaty.

Półfinał wojewódzki biegów przełajowych-2019

W niedzielę 24 marca 2019 r. w Nowogrodzie (powiat łomżyński) odbył się półfinał wojewódzki biegów przełajowych szkół podstawowych.

Piłka nożna dziewcząt

We wtorek 16 października w Jabłoni Kościelnej odbyły się eliminacje powiatowego turnieju piłki nożnej dziewcząt a w Nowych Piekutach – finał powiatowy.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

W czwartek 4 października  w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się eliminacje Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców szkół podstawowych kl. IV-VI

Biegi przełajowe

W czwartek 27 września 2016 r. w Bruszewie ( gm. Sokoły) odbyły się eliminacje powiatowe Zespołowych Biegów Przełajowych szkół podstawowych i kl. III gimnazjów.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

We wtorek 25 września w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się eliminacje Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców kl VII, VIII i III gim.