Biblioteka » Aktualności biblioteczne

Konkurs plastyczny - Dziewczęca bohaterka literacka

W dniu 8 marca biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny  dla przedszkolaków pt.: „Dziewczęca bohaterka literacka’’. Na konkurs wpłynęło wiele prac, przeważały rysunki postaci z bajek.

Grudniowe konkursy biblioteczne

W dniu 7 grudnia odbyło się wręczenie nagród  za konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną.

Sleeveface w bibliotece

„Sleeveface w bibliotece” – konkurs dla gimnazjalistów rozstrzygnięty. Nagrodę główną zdobyły uczennice klasy drugiej – Marta Biała i Gabriela Kolińska. Wręczenie nagród odbyło się  w dniu 27 listopada.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia był doskonałą okazją  do spotkania się wszystkich przedszkolaków z naszej szkoły. W związku z tym wydarzeniem wszystkie dzieci miały za zadanie przynieść ze sobą w dniu 25 listopada ulubione misie.

Pan Hilary

Na kłopoty z pamięcią Pan Hilary –pod takim hasłem uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej  w dniu 8 listopada   rozpoczęli cykl spotkań z biblioteką szkolną.

Czytamy

"Pięciopsiaczki"  to  tytuł  książki  Wandy Chotomskiej, zakupionej do naszej biblioteki szkolnej w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dinozaury w bibliotece

W dniu 20 kwietnia komisja składająca się  z uczniów gimnazjum  dokonała oceny prac plastycznych zgłoszonych do konkursu  dla przedszkolaków  ogłoszonego przez bibliotekę szkolną pt.: Dinozaury w bibliotece.

DZIEŃ Z LEKTURĄ

W dniu 20 kwietnia do  klasy  pierwszej, drugiej i trzeciej szkoły podstawowej zaproszono uczniów klasy drugiej gimnazjum na czytanie lektur.