Sukces przedszkolaków! - IV Powiatowy konkurs Moje Miasto, Mój Powiat, Moja Ojczyzna

30 maja 2019 roku o godz. 9.00 odbył się IV Powiatowy konkurs Moje Miasto, Mój Powiat, Moja Ojczyzna zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem. Zakres wymagań był bardzo szeroki. Dzieci musiały wykazać się bardzo dużą wiedzą na temat miasta Wys-Maz, powiatu wysokomazowieckiego oraz naszej ojczyzny Polski. Dzieci zostały przygotowane  przez  Panią Annę Kowalewską. Konkurs składał się z rożnych konkurencji m.in. symbole, pieśni, legendy, prace plastyczne, scenki, konkurencje sportowe. Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Jabłonce Kościelnej reprezentowały dzieci: Alicja Święcka, Adam Kil i Gabriela Kulesza. Wykazały się szeroka wiedzą na temat miasta, powiatu i ojczyzny zajmując III miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i puchary.

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom a organizatorom dziękujemy za miłą zabawę i atmosferę.

Jesteśmy z nich bardzo dumni!

Anna Kowalewska