Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”
Konkurs Plastyczny dla Dzieci  „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

Podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”.

22 maja nasza szkoła otrzymała od Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego podziękowanie za udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie wykazu czynności, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Uczniowie, którzy wzięli udział w tym konkursie to:

- Joanna Krajewska, Julia Święcka, Maksymilian Kiełek z klasy II,

- Michał Ciborowski, Dominik Ciborowski z klasy III,

- Krystian Fedorowicz, Ksawery Fedorowicz z klasy IV,

- Mateusz Orłowski z klasy V,

- Wiktoria Orłowska z klasy VI.

Za udział w nim otrzymali pamiątkowe upominki z logo KRUS.

Wychowawcy kl. II i III oraz nauczyciel plastyki