IX EDYCJA KONKURSU POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ W CIECHANOWCU

18 maja br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu. W konkursie wzięło udział 35 uczestników z 11 szkół podstawowych: w Wysokiem Mazowieckiem, Szepietowie, Kuleszach Kościelnych, Czyżewie, Grodzisku, Bogutach Piankach, Nurze, Wojnach Krupach, Dąbrówce Kościelnej oraz Ciechanowcu.

Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach, w kategorii wiersz i piosenka poetycka. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Marta Biała kl. III gim (w kategorii piosenka) oraz Julia Kaczyńska kl. VII (w kategorii wiersz).

Julia Kaczyńska odniosła ogromny sukces, zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ewelina Wróblewska