Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

W tym roku wyjątkowo 3  września uczniowie Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej po przedłużonych wakacjach, podobnie jak ich koledzy w całej Polsce, wrócili do szkoły. Inaugurację roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła  msza święta  w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Jabłonce Kościelnej. Po jej zakończeniu uczniowie, nauczyciele i rodzice oraz zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej. Uroczystość  rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego, co uzmysłowiło wszystkim, że oto  zakończył się czas beztroskiego wypoczynku, a rozpoczął kolejny rok wytężonej pracy. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej, pan Sławomir Wójcicki, życząc uczniom sukcesów w nauce.

Po okolicznościowych przemówieniach Dyrekcji i zaproszonych gości uczniowie z kl. V zaprezentowali krótką część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem pani Wioletty Bielskiej. Następnie w radosnych nastrojach udali się   do sal lekcyjnych na pierwsze spotkanie z wychowawcami.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie czasem radosnych spotkań w gronie koleżanek i kolegów, obfitującym w nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy, która jest kluczem do sukcesu. Życzymy powodzenia!

Wioletta Bielska