Choinka Noworoczna

Choinka noworoczna na zakończenie I semestru jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń. 16 stycznia 2019 roku hala sportowa przystrojona w kolorowe balony, serpentyny i gwiazdy zamieniła się w salę balową pełną bajkowych postaci.

To niecodzienne wydarzenie dla przedszkolaków i uczniów klas I-III gromadzi również młodsze rodzeństwo i rodziców. Już od godziny 16 słychać muzykę graną przez zaprzyjaźnionego ze szkołą pana Zbyszka Białego i wówczas gorące rytmy porywają do tańca wróżki, królewny, pszczółki, biedronki, piratów, policjantów, Batmanów i różne inne postaci za jakie były przebrane dzieci.

Oprócz tańców w trakcie tegorocznej choinki czekało na dzieci przedstawienie  pt. „Czerwony Kapturek”   przygotowane przez uczniów klasy IV pod kierunkiem pani Hanny Wójcickiej i pani Marzeny Piszczatowskiej. Dodatkową atrakcją był dla dzieciaków słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Przez cały czas trwania karnawałowej zabawy wszystkim dopisywał znakomity humor i dobra kondycja. O godzinie 19.00 wszyscy w doskonałych nastrojach, ale z żalem, że dobra zabawa dobiegła końca rozeszli się do domów. Bogaty i ciekawy program tegorocznej choinki sprawił, że z pewnością na długo pozostanie w pamięci maluchów.

Wychowawcy przedszkoli i klas  I-III