Pożegnanie Absolwentów – zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. dobiegł końca kolejny rok szkolny mniej lub bardziej wytężonej pracy. Pożegnaliśmy absolwentów  klas 3 gimnazjum i 8 szkoły podstawowej. Wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły życzymy dużo słońca i wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Pożegnanie przedszkolaków - uroczyste zakończenie roku szkolnego

„Ale to już było i nie wróci więcej...” - te słowa towarzyszyły Uroczystości Pożegnania Przedszkolaków, które odbyło się 18 czerwca o godz.10.00 przy Szkole Podstawowej w Jabłonce Kościelnej. Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, ...

Wycieczka do Białowieży - klasy I-III

13.06.2019 r. uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami Panią Magdaleną Ołdakowską, Panią Bogumiłą Gosiewską, Panią Barbarą Uszyńską oraz Panią pedagog Marzeną Piszczatowską wybrali się na wycieczkę do Białowieży. Wyruszyliśmy o godzinie 7:00 rano.

Bezpieczne wakacje

Wakacje to czas odpoczynku, zabawy, beztroski i słońca, ale to również czas wielu zagrożeń i niebezpieczeństw jakie czyhają na nas każdego dnia. W związku z tym dnia 4 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Policji, KRUS i PSSE w Wysokiem Mazowieckiem.

Dzień Rodziny

„Kochanych rodziców mam”, pod takim hasłem w poniedziałek 3 czerwca 2019 roku o godz. 9.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. I odwrotnie - dziecko to światło i szczęście w życiu każdej matki i ojca.

Sukces przedszkolaków! - IV Powiatowy konkurs Moje Miasto, Mój Powiat, Moja Ojczyzna

30 maja 2019 roku o godz. 9.00 odbył się IV Powiatowy konkurs Moje Miasto, Mój Powiat, Moja Ojczyzna zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem. Dzieci musiały wykazać się bardzo dużą wiedzą na temat miasta, powiatu oraz naszej ojczyzny.

Powiatowy konkurs plastyczny „Motyle, ważki i inne owady”

28 maja w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „Motyle, ważki i inne owady”. Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Spektakl profilaktyczny LOL

27 maja uczniowie klas VI, VII, VIII i III gimnazjum w MOK w Zambrowie obejrzeli spektakl profilaktyczny pt.  „LOL” w wykonaniu aktorów Teatru  „FORM.art” z Łodzi. Wyjazd ten odbył się w ramach realizowanych w naszej szkole działań wychowawczo-profilaktycznych.

ZAGROŻENIA W SIECI

Internet to wiele pozytywnych, praktycznych i użytecznych aspektów, które za sobą niesie, między innymi to nieograniczone źródło informacji, idealny sposób komunikowania się i pracy, ale to również mnóstwo zagrożeń zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

Konkurs Plastyczny dla Dzieci  „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

Podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”.