Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenki czar”

17. maja w GOK w Czyżewie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Piosenki czar”. W tegorocznym konkursie wzięło udział 33 podmioty w następujących kategoriach:

XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Kolejny sukces naszych uczniów!

15 maja 2019 r. odbył się XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie.

XII Edycja Konkursu „Ty prowadzisz nas”

14.05.2019 r. w SP 45 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu piosenki pn. „Ty prowadzisz nas”. Tegoroczny konkurs przypadał na 99. rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II.

VI EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ

11 maja br. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej.

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Św. Jana Pawła II

10 maja 2019 r. w Kuleszach Kościelnych odbył się XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Św. Jana Pawła II.

Wycieczka przedszkolaków do Warszawy

Dnia 7 maja  2019r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy. Pojechała na nią grupa 6-latków, grupa 5-latków, wychowawczynie grup Pani Anna Kowalewska i Pani Marta Zalewska oraz 10 rodziców.

Święto Konstytucji 3 maja

Jak co roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II obchodziła majowe święta, w tym najważniejsze – Święto Konstytucji.

Polowa lekcja historii

W piękny wtorkowy poranek 30 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły z  klasy VIII i III gimnazjum zostali zaproszeni przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej im. Brygady Kawalerii „Plis” na nietypową lekcję historii, do Stokowiska, gdzie mieści się siedziba Stowarzyszenia.

Pokaz historyczny grupy Rekonstrukto

1 września mija 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji 30 kwietnia w naszej szkole odbył się pokaz historyczny grupy artystycznej Rekonstrukto.

Regionalny Konkurs Plastyczno- Ekologiczny „Eko-pocztówka z lasu”

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Regionalnym Konkursie Plastyczno-Ekologicznym pt. „Eko-pocztówka z lasu”, którego organizatorami były instytucje: GOK w Czyżewie i Nadleśnictwo Rudka.