Aktualności_2017-2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nadszedł dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów. 22 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w Kościele Parafialnym pw. św. Michała Archanioła, ...

Dzień Rodziny

15 czerwca uczniowie klasy III SP wraz  z rodzicami i wychowawczynią zorganizowali uroczystość Dnia Rodziny  połączoną z pożegnalnym ogniskiem.

Akcja

W niedziele, 10 czerwca 2018 roku, w Szkole Podstawowej w Jabłonce Kościelnej odbyła się zbiórka krwi. Rodzice oraz miejscowa ludność i mieszkańcy okolicznych wiosek włączyli się w akcję.

Biwak

W dniach 8.06-10.06. 2018r klasy V i VII pojechały do ośrodka „ Olszynka” na 3-dniowy biwak integracyjny.  Bogaty zestaw atrakcji sportowych sprawił, że dzieci  miały okazję w bardzo aktywny i miły sposób spędzić  czas.

X  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Żywieniu i Żywności

29 maja 2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie odbył się X  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Żywieniu i Żywności, w którym uczestniczyli  uczniowie klas III gimnazjum.

Dzień Mamy i Taty

Mama. To jedno słowo ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze, niczym nie zmącone wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze troski, radości, marzenia. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama dała mu największy skarb – życie.

Wycieczka do Olsztyna

Wycieczka krajoznawczo – turystyczna  „Olsztyn…czyli gotyk, warmiński piernik i Kopernik”

Dnia 21 maja odbyła się wycieczka krajoznawczo-turystyczna do Olsztyna ,w której wzięli udział uczniowie   klas I-III. Tego dnia wszyscy musieli bardzo wcześnie wstać , gdyż wyjazd przewidziany był na 5.30 rano.

Wierszem Malowane 2018

„Sto lat Niepodległej” to tegoroczne hasło przewodnie XI Powiatowego Konkursu Poetyckiego „Wierszem Malowane” pod patronatem Burmistrza Czyżewa.

Konkurs Artystyczny „Jan Paweł II symbolem odzyskanej wolności”

Konkurs Artystyczny „Jan Paweł II symbolem odzyskanej wolności” oraz Zjazd Podlaskiej Rodziny Szkół Jana Pawła II.

8. maja w SP 45 w Białymstoku dwoje uczniów naszej szkoły wzięło udział w XI Edycji Konkursu Artystycznego „Jan Paweł II symbolem odzyskanej wolności”.

Sukces naszych gimnazjalistów!

17 maja 2018 r. odbył się XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie.