Strona główna

W  I  T  A  M Y      W      N  A  S  Z  E  J     S  Z  K O L E

Dzień Patrona Szkoły oraz Ślubowanie Pierwszaków

16 października w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej był wyjątkowym dniem, w którym obchodzono podwójne święto: Dzień Patrona Jana Pawła II oraz ślubowanie pierwszaków. Uroczystości rozpoczęły się przemarszem dzieci i młodzieży oraz pracowników szkoły ze sztandarem do kościoła ...

Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Cała społeczność szkoły spotkała się, aby podziękować nauczycielom za ich trud, serce oraz wkład włożony w wychowanie i nauczanie młodego pokolenia.

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

W tym roku wyjątkowo 3  września uczniowie Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej po przedłużonych wakacjach, podobnie jak ich koledzy w całej Polsce, wrócili do szkoły. Inaugurację roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła  msza święta  w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Jabłonce Kościelnej.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nadszedł dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów. 22 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w Kościele Parafialnym pw. św. Michała Archanioła, następnie uczniowie, nauczyciele i rodzice udali się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej nastąpiła część oficjalna.

Dzień Mamy i Taty

Mama. To jedno słowo ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze, niczym nie zmącone wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze troski, radości, marzenia. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama dała mu największy skarb – życie.

Sukces naszych gimnazjalistów!

17 maja 2018 r. odbył się XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie. Zakres wymaganych wiadomości był bardzo szeroki. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat historii integracji Europy po II wojnie światowej do czasów obecnych, ...

Święto Konstytucji 3 maja

Jak co roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II upamiętniła majowe święta, w tym najważniejsze – Święto Konstytucji. 3 maja 2018 roku odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznych zorganizowany przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie oraz Miejski Ośrodek Kultury w ramach miejskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dzień Babci i Dziadka

Od lat w kalendarz  uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta, jest przygotowana przez najmłodsze dzieci .Tak było i w tym roku. Piątkowy ranek godzina 9.00, 19 stycznia 2018 r. był czasem kiedy odwiedzili nas kochani Babcie i Dziadkowie.

Mikołajki w szkole

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku.

Przekaż 1% dla Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy SP JABŁONKA KOŚCIELNA 1079.

Pobierz darmowy Program PIT lub rozlicz się online:

>>> PIT 2017/2018 <<<


Pozostałe wydarzenia zamieszczone są w aktualnościach.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej

Jabłonka Kościelna 50

18-200 Wysokie Mazowieckie

tel. 862745004; e-mail sekjablonka@op.pl; http://www.szkola-jablonka.pl